Brother Tarafından Geliştirlen Yeni GTX Baskı Kafası Teknolojisi.

Unknown 2

Brother ın GTX Garment Printer için geliştirdiği Yeni GTX Baskı Kafası Teknolojisi Önceki modele göre 3 kat daha fazla nozzle kapasitesi ile inanılmaz bir baskı hızına ulaşıyor. Baskı Kafalarının her birinde 1680 adet Nozzle ile gerçek 1200x1200 dpi baskı çözünürlüğüne ulaşan GTX Garment Printer boya sistemi temizliği işlemini ortadan kaldıran patentli bir boya sağlayıcı donanım ile desteklenmiştir.

Brother Yeni Baskı Kafa Teknolojisi ile En Yakın Rakibi Brother GT3’den 4 Kat Daha Hızlı Diğer Garment Printer Makinelerinden ise 6 kat daha hızlı bir baskı performansına ulaşıyor.

Brother’da Baskı Kafaları Garanti Altında..

faq image it

Her üründe müşteri memnuniyetine azami önem veren Teknoloji Devi Brother üretimden cıkan her baskı makinesinin ve her baskı kafasının hangi seri numaralı makinede ve nerede çalıştığını takip eden bir iletişim sistemine sahip. Her Brother Baskı Makinesi Kurulumu yapıldıktan sonra makine kondüsyonu, arıza kodları, bakım zamanları ve benzer bütün bilgileri kaydediyor. Gerektiğinde bu bilgileri kullanıcı ve teknik servis birimlerine verebiliyor. Bu nedenle Brother baskı kafalarında dünyada ilk olarak 1 yıl Garantili ve garanti şartlarını gerektiren durumlarda karar ve bilgi Teknisyen yada kişilerin fikirlerine göre değil makinenin kaydettiği verilere göre belirleniyor.

Ayrıca Makinenin diğer sahip olduğu donanımların tümü 2 yıl tamamı ile garanti altında. Boya geçen ve elektronik donanımlar dahil olmak üzere.

Ayrıntılı Bilgi İçin 444 0 915 den bizlere ulaşabilirsiniz. Brother IPM Teknik Departmanı